• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дошкільна освіта

Поради батькам дошкільників

Чим зайняти дітей під час карантину

Як перетворити карантин у корисне дозвілля ? Варіантів провести корисно та цікаво дозвілля – безліч. Це не значить, що його потрібно провести з гаджетами або перед телевізором. Є безліч занять, які сподобаються вашій дитині й будуть для неї корисними.

Ідеї для проведення корисного дозвілля з дітьми:

Настільні ігри неодмінно мають захопити вашу дитину. Їх варто обирати за віком. Лото, «ходилки-бродилки з кубиком», пазли будуть цікаві для дітей .

Заняття для розвитку теж будуть доречні. До цієї категорії можна віднести розмальовки, ліплення з пластиліну. Звичайно ж, такий вид діяльності сприяє розвитку творчих здібностей.

Хатні справи. Долучайте дітей до домашньої роботи – їм цікаво, для вас - хоч і невелика, а все ж допомога. А головне дитина буде зайнята. Можна разом помити посуд, приготувати смачну страву або полити вазони. Допомогти посадити квіти чи городину.

Читайте дітям казки. Після прочитання казки або оповідання спробуйте обговорити героїв. Дізнатися, чим цікавою для дитини була казка. Чому вона навчає? Від чого застерігає? Запропонувати дитині скласти власну казку.

Пам’ятайте! Дитина дуже добре пам’ятає час, який був проведений зі своїми батьками!

Не залишайте дитину без нагляду!

Середовище, в якому перебуває дитина, має бути безпечним!!!

В інтернеті дуже багато ресурсів для розвитку дошкільників. Ось один із цікавих сайтів, де ви можете знайти цікаву інформацію для розвитку своєї малечі.

https://childdevelop.com.ua/articles/leisure/

Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi