• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Публічна інформація

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти

За закладом освіти закріплена територія Ображіївської сільської ради Шосткинського району Сумської області, в яку входить село Ображіївка Шосткинського району Сумської області.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

У 2019-2020 навчальному році в Ображіївьскому навчально-виховному комплексі: зальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.М.Кожедуба –дошкільний навчальний заклад навчається - 67 учнів : у ДНЗ - 2 групи дошкільного підрозділу в них 24 дитини від 3 до 6 років;

у 1-4 класах - 4 класи в них навчається 25 учнів;

у 5-9 класах - 5 класів у них навчається 34 учні;

у 10-11 класах - 8 учнів з них 10 клас -3 учнів, індивідуально-групова

форма навчання, 11 клас – 5 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

Мова освітнього процесу –українська. З 5 до 9 класу вивчається російська мова як мова національної меншини. Іноземна мова, яка вивчається з 1 до 11 класу – англійська.

Наявність вакантних посад.

У 2017-2018 навчальному році вакантних посад у закладі немає

Умови доступності закладу освіт и для навчання осіб з особливими потребами.

Умови навчання осіб з особливими освітніми потребами є. При вході у заклад наявний пандус. Організоване індивідуальне навчання для двох учнів 4 класу за програмами спеціальних ЗНЗ для розумово відсталих дітей у зв’язку з заявами батьків та рішення Шосткинської районної ПМПК. У школі працює практичний психолог.

Річний звіт про діяльність закладу освіти

Із 67 учнів 2016-2017 навчального року на високому рівні навчалось 5 учнів, на достатньому рівні - 24 учні. Якість знань становила – 48% . Учні освітнього закладу є переможцями та призерами районних предметних олімпіад з предметів, Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика та конкурсу ім. Т. Шевченка та районних спортивних змагань з різних видів спорту. Учитель біології Залозна О.М. була учасником ІІІ туру конкурсу «Учитель року». За результатами атестації , один учитель підвищив кваліфікаційну категорію з ІІ на І, один отримав звання «старший учитель».

/Files/images/довідка держреєстр.jpg

/Files/images/довідка держреєстр2.jpg

/Files/images/свідоцвто держреєстр.jpg

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 601

Коментарi